DEPOLAMA FAALİYETLERİ

Genel Gümrüklü ve Gümrüksüz Depolama

2002 yılında faaliyete geçirilen 4500 metrekare kapalı Gebze Gümrüğü’ne bağlı A tipi genel antrepomuzda yurtdışından gelen ve gümrüğün müsaade etmiş olduğu hemen her türlü ürünü rahatlıkla elleçleyebiliyoruz.

Ayrıca 1000 metrekare kapalı ve 2000 metrekare açık serbest depolama alanlarımızla, ithalatı bitmiş ya da ihrac edilecek ürünler için müşteri isteği doğrultusunda depolama veya yeniden ambalajlama servisi de vererek nihai tüketiciye kadar hizmet desteğimizi tamamlamaktayız.

Plastik hammadde,yedek aksam,otomotiv yan sanayi,maden ürünleri,demir-çelik ürünleri,makine parkurları,inşaat malzemeleri,yanıcı olmayan kimyasallar gibi Türkiye’deki üretimin can damarı olan eşyaları depolayarak tedarik zincirinde önemli bir katma değer sağladığımıza inanıyoruz.

Ağır Tonaj Depolama

Antrepo ve depolarımızda bulunan köprülü vinçlerimiz ve yüksek irtifa alanlarımız, bize en ağır ve hacimli eşyaları dahi rahatlıkla depolama imkanı sağlamaktadır.
Bununla birlikte her türlü boşaltma, depolama, yükleme işlemleri sırasında eşyalarınız sigortalanıp depolanmaktadır.

25ton kaldırma kapasiteli köprülü vinçlerimiz ile boşaltma ve yüklemelerde dışarıdan seyyar vinç kiralamaya gerek kalmayacak ve maliyetler de düşürülerek karlılığınıza katkıda bulunacağız.

Demir-Çelik Ürünleri Depolama

Firmamızın aynı zamanda ana faaliyet konusu olan demir-çelik, depolama konusunda da uzman olduğumuz alanların en başında gelmektedir. Elimizdeki yeterli ekipman ile en düşük maliyet ve en kısa zamanda depolama hizmeti vererek müşterilerimizin pazarda daha rahat rekabet edebilmelerine katkı sağlıyoruz.

Paket,levha ve rulo şeklinde gelebilecek her türlü demir ve çelik ürünleri ile uzun grubu olarak nitelendirilen boru,profil ve dolu malzemelerin de elleçlenmesi depolarımızda mümkün olmaktadır.